O nás

Jsme tady více než 50 let ...

Společnost JLV, a.s. je největším českým poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách. V současné době zastřešuje 11 značek, mezi kterými jsou i mezinárodní řetězce. JLV je držitelem certifikovaného systému jakosti a kvality ISO 22000:2006 a certifikovaného systému kritických bodů HACCP. JLV je členem mezinárodní společnosti sdružující poskytovatele cateringových služeb na železnici - IRCG (International Rail Catering Group) a držitelem prestižního ocenění "Most innovative caterer".

Profil společnosti JLV, a.s.

Akciová společnost JLV, a.s. byla založena v roce 1992. Hlavním předmětem podnikání je zajištění kompletního servisu v jídelních, lůžkových a lehátkových vozech pro železniční společnosti. Kromě cateringových služeb nabízí naše společnost výrobu balených baget a sendvičů značky Dundee, provoz hotelu Abito koncept firemní samoobslužné restaurace Momento, provoz bageterie Pappata. Dále prostřednictvím dceřiné společnosti JPServis provozujeme obchodní síť prodejen PONT a prostřednictvím dceřiné společnosti BK Team restaurace Burger King

Členství v odborném sdružení

  • IRCG (International Rail Catering Group)
  • Dalšími aktivitami firmy jsou catering, teplá a studená kuchyně, výroba balených baget Dundee a pronájem nebytových prostor.

Dalším rozvíjejícím se tržním segmentem

  • je revitalizace železničních stanic, na které se JLV podílí prostřednictvím svých dceřiných společností.
  • JPServis, a.s. provozuje síť obchodních středisek PONT v důležitých dopravních uzlech celé ČR.

Řádná valná hromada 26.5. 2021