S vítězi cesta chutná!

25.02.2020

První letošní sezónní nabídka ČD Restaurant (začíná na spojích 26.2.) je výběrem z nejúspěšnějších pokrmů, které se na palubách národního dopravce objevily v nedávné minulosti. Výběr není náhodný - jde o recepty Juniorského národního týmu AKC ČR, po kterých cestující volali a které jim při střídání sezónních nabídek nejvíce chyběly. Znovu si tak můžete vychutnat například telecí Bourguignon, špenátové lasagne nebo švestkový koláč!

Rok 2020 je pro naši kuchařskou reprezentaci výjimečným rokem - zúčastní se mezinárodních soutěží ICA Culinary Olympics a Global Chefs Challenge. Na obě prestižní klání vedla náročná cesta přes vítězství v postupových kolech. I ČD Restaurant získal ve stejné době významná ocenění - např. vítězství v mezinárodním srovnání železničních catererů The Great Train Comparison společnosti loco2. Spojení servisu ČD Restaurant s umem Juniorského národního týmu AKC ČR je tak spojením vítězů, s kterými cesta na kolejích chutná.

Držte naší kuchařské reprezentaci palce, třeba v nabídce ČD Restaurant letos ochutnáte i některý z vítězných pokrmů kuchařské olympiády ICA Culinary Olympics 2020!