Další PONT Market otevřen v Ústí nad Labem

21.02.2013

Na prodejny PONT Market můžeme narazit zejména na významných vlakových nádražích po celé České republice, ale nejen tam. Svůj servis nabízí i v nemocnicích, business centrech nebo na UAN Praha-Florenc. Koncept tzv. convenience store s touto značkou se ukazuje jako velmi úspěšný. Zákazníci si k němu rychle našli cestu a třeba na zmíněných železničních stanicích doslova určují standard, který cestující v dnešní době vyžadují.

České dráhy ve středu 13.února 2013 slavnostně předali cestujícím k užívání nově zrekonstruovanou výpravní budovu Ústí nad Labem hlavní nádraží. Samozřejmě i zde nechybí prodejna PONT Market. Podruhé zde provozovatel (společnost JPServis, a.s.) využila nově stylizované žluté logo, které připomíná nákupní košík, a tak už před vstupem do prodejny zákazníky v podstatě navádí a informuje o svém poslání. Postupně je připraven rebranding všech prodejen.

Nová provozovna v Ústí nad Labem opět nezklame příjemným prostředím s přehledným systémem vystavení zboží a vůbec výběrem sortimentu, který se při cestování může hodit. PONT market již tradičně nabízí nejširší výběr zboží i služeb. Ve spojení s příjemným proškoleným personálem prostě navazuje na standardy, které již léta prosazuje.

Součástí provozovny je i stánek rychlého občerstvení Fornetti Caffé. Cestující si zde mohou zakoupit čerstvě rozpékané pečivo, nápoje nebo teplé nápoje a kávu Vista z FairTrade produkce.