ZIMNÍ SEZONA PŘIPRAVENA …

Další gastronomické zážitky nabídnou jídelní vozy a bistrovozy Českých drah i v novém grafikonu 2013/14.

Tradiční sortiment ČD RESTAURANT, jakým je například svíčková nebo hovězí guláš s houskovými knedlíky, od poloviny prosince doplní nejen zimní sezonní nabídka, tedy Zakarpatský boršč se zakysanou smetanou, Grilované vepřové koleno podávané s čerstvým křenem, hořčicí a pečivem, Stehno z mladého kuřátka à la bažant s krupicovými noky, Salát Waldorf, Povidlové vdolečky s tvarohem a šlehačkou. Ale inovací projde též sortiment vín či složení nabízených cukrovinek. I letos se tak cestující na mezinárodních spojích i v SC Pendolino setkají s pokrmy z kvalitních tuzemských surovin, připravených nejlepšími mistry kuchaři, kdy je výrazný akcent stále kladen na tuzemský původ použitých surovin od českých a moravských farmářů.

Inovace v „restauracích na kolejích“ v podobě ČD RESTAURANT vstupuje na tuzemské i evropské dráhy už podruhé. Předcházely jí dva ročníky projektu NOVÁ GASTRONOMIE, kdy se stravování ve spojích dopravce ČD, a.s. začalo podstatně měnit. To, že tento krok byl již před lety jednoznačně správným směrem, dokládají tisíce spokojených cestujících a stále větší návštěvnost jídelních vozů, bistrovozů a bister v SC Pendolino.

Také letošní nabídku jídel v ČD RESTAURANT sestavili jedni z nejlepších kuchařů, kterými se Česká republika může pochlubit, a kteří nás reprezentují i daleko za našimi hranicemi. Jsou jimi například Jiří Král a Jaroslav Sapík. Tedy opravdoví mistři mezi šéfkuchaři, které ani není třeba dále představovat. Jejich um a odbornou zdatnost je již všeobecně známa.

Od nového jízdního řádu zůstává i nadále zařazena Happy hours. Díky tomu se mohou zákazníci těšit například na vynikající gulášek s houskovými knedlíky za 125 Kč. Všichni ve společnosti JLV, a.s. pevně věří, že cestující budou spokojeni minimálně stejně, jak tomu bylo v roce 2013.

Zimní sezonní nabídka startuje 11.12.2013. Dále nezapomeňte, že se 15.12. 2013 mění jízdní řády, proto sledujte stránky www.jidelnivozy.cz, kde naleznete všechny aktuální informace“.

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz