Letní sezonní nabídka

Vychutnejte si léto na palubě jídelních a bistro vozů Českých drah.

Jedněmi z významných osobností podílejících se na nabídce pokrmů v projektu ČD Restaurant jsou mistři šéfkuchaři Jiří Král a Jaroslav Sapík. Spolu s týmem spolupracovníků z Českého svazu kuchařů v Praze pro každou sezónu připravují nové, specifické menu. Letos si tak od 3. července mohou cestující na mezinárodních spojích, v D1 expresech a v SC Pendolino pochutnat například na delikatesách v podobě Bramborového krému z raných brambor a pečenými divokými žampiony, Domácích lívancích s jahodovou omáčkou a šlehačkou, Kuřecího steaku v paprikové marinádě s lilkem, šalotkou a opékanými brambory nebo Letního těstovinového salátu. Gurmány dozajista potěší pokračování atraktivní nabídky „farmářských“ pokrmů. Tentokrát tak mohou okusit Vepřová líčka na červeném víně s bramborovými noky.

ČD Restaurant je inovativním konceptem dopravce ČD, a.s. a jeho výhradního caterera, společnosti JLV a. s., obohacující chuťové zážitky na tuzemských a evropských spojích. Tento projekt tak následuje nejen trendy světových kuchyní, ale respektuje i kuchyni českou, kde vychází vstříc především sezónním pokrmům. Pochutnat si tak můžete vždy na typických čerstvých surovinách daného ročního období v nejrůznějších lákavých úpravách i nových specialitách, kterými ČD, a.s. spolu s JLV a. s. plní přání svých zákazníků.

Bramborový krém z raných brambor s pečenými divokými žampiony

Obrázek 1 z 4

Ochucené pivní speciály

V letních dnech je nabídka nápojů rozšířená o ovocné pivní speciály. Cestující si mohou vychutnat například lehce alkoholické pivo Gamrinus Limetka & Bezinka a další specifické osvěžující nápoje, které patří na trhu ke stále žádanějším.

Až na některé ze svých prázdninových cest vlakem zavítáte do jídelních, nebo bistrovozů vychutnejte si letní menu z nabídky ČD Restaurant!

Těšíme se na vás a nezapomeňte, že s námi cesta chutná…
…Vaše JLV.

Informace o aktuálním dění v jídelních vozech a bistrovozech najdete zde.

 
 
 
 

Novinky

Vychází Meridian č. 4/2017 Vychází Meridian č. 4/2017

Poslední letošní číslo našeho palubního časopisu Meridian přináší rozhovor s olympijským vítězem Ondřejem Synkem.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz