Letní sezonní nabídka

Vychutnejte si léto na palubě jídelních a bistro vozů Českých drah.

Jedněmi z významných osobností podílejících se na nabídce pokrmů v projektu ČD Restaurant jsou mistři šéfkuchaři Jiří Král a Jaroslav Sapík. Spolu s týmem spolupracovníků z Českého svazu kuchařů v Praze pro každou sezónu připravují nové, specifické menu. Letos si tak od 3. července mohou cestující na mezinárodních spojích, v D1 expresech a v SC Pendolino pochutnat například na delikatesách v podobě Bramborového krému z raných brambor a pečenými divokými žampiony, Domácích lívancích s jahodovou omáčkou a šlehačkou, Kuřecího steaku v paprikové marinádě s lilkem, šalotkou a opékanými brambory nebo Letního těstovinového salátu. Gurmány dozajista potěší pokračování atraktivní nabídky „farmářských“ pokrmů. Tentokrát tak mohou okusit Vepřová líčka na červeném víně s bramborovými noky.

ČD Restaurant je inovativním konceptem dopravce ČD, a.s. a jeho výhradního caterera, společnosti JLV a. s., obohacující chuťové zážitky na tuzemských a evropských spojích. Tento projekt tak následuje nejen trendy světových kuchyní, ale respektuje i kuchyni českou, kde vychází vstříc především sezónním pokrmům. Pochutnat si tak můžete vždy na typických čerstvých surovinách daného ročního období v nejrůznějších lákavých úpravách i nových specialitách, kterými ČD, a.s. spolu s JLV a. s. plní přání svých zákazníků.

Bramborový krém z raných brambor s pečenými divokými žampiony

Obrázek 1 z 4

Ochucené pivní speciály

V letních dnech je nabídka nápojů rozšířená o ovocné pivní speciály. Cestující si mohou vychutnat například lehce alkoholické pivo Gamrinus Limetka & Bezinka a další specifické osvěžující nápoje, které patří na trhu ke stále žádanějším.

Až na některé ze svých prázdninových cest vlakem zavítáte do jídelních, nebo bistrovozů vychutnejte si letní menu z nabídky ČD Restaurant!

Těšíme se na vás a nezapomeňte, že s námi cesta chutná…
…Vaše JLV.

Informace o aktuálním dění v jídelních vozech a bistrovozech najdete zde.

 
 
 
 

Novinky

Chalupářské číslo časopisu F.O.O.D. Chalupářské číslo časopisu F.O.O.D.

Dopřejte si léto na chatě! Zužitkujte plody prázdnin, upečte koláče bez vážení, oddejte se letním snídaním do 30 minut.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz