Úspěsný koncept BioPoint míří i do nemocnic

Kromě provozu prodejen PONT Market se naše společnost věnuje rovněž rozvoji sítě prodejen se značkou BioPoint. Odrážíme tak aktuální trend v oblasti stravování mimo domov. Poptávka totiž jednoznačně směřuje ke zboží racionální stravy a kladen je důraz i na čerstvý sortiment. Naše prodejny navíc nabízejí produkty určené pro diabetiky nebo osoby, které jsou nuceny dodržovat například bezlepkovou dietu.

Obchody jsme úspěšně v minulých letech aplikovali na nádraží v Brně a Praze. Nyní jsme se rozhodli rozvoj konceptu směřovat i do zdravotnických zařízení. Sem dle své podstaty vlastně patří. Zkušenosti, které máme s aplikací konvenčních prodejen PONT, nám navíc jednoznačně tento trend ukazují i v těchto lokalitách.
Dne 23.6.2014 jsme otevřeli první prodejnu BioPoint v Ústřední vojenské nemocnici v Praze- Střešovicích. Vedení tohoto zařízení si pochvaluje jednoznačné zvýšení úrovně prodeje potravin. Na základě přání zákazníků byla navíc v této prodejně rozšířena nabídka ovoce. Otevřeno máme každý pracovní den od 7dmi do 18ti hodin.
Již od prvního dne si pacienti i návštěvy nemocnice rychle k provozovně našli cestu.

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz