Historie / Management / Vize a hodnoty / Naši partneři

Jsme tady více než 50 let …

jlv_logo_s_dovetkem Společnost JLV, a.s. je největším českým poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách. V současné době zastřešuje 11 značek, mezi kterými jsou i mezinárodní řetězce. JLV je držitelem certifikovaného systému jakosti a kvality ISO 22000:2006 a certifikovaného systému kritických bodů HACCP. JLV je členem mezinárodní společnosti sdružující poskytovatele cateringových služeb na železnici – IRCG (International Rail Catering Group) a držitelem prestižního ocenění „Most innovative caterer“.

Profil společnosti JLV, a.s.

Akciová společnost JLV, a.s. byla založena v roce 1992. Hlavním předmětem podnikání je zajištění kompletního servisu v jídelních, lůžkových a lehátkových vozech pro železniční společnosti. Kromě cateringových služeb nabízí naše společnost výrobu balených baget a sendvičů značky Dundee, provoz hotelu Abito  koncept firemní samoobslužné restaurace Momento, provoz bageterie Pappata. Dále prostřednictvím dceřiné společnosti JPServis provozujeme obchodní síť prodejen PONT a prostřednictvím dceřiné společnosti BK Team restaurace Burger King.

Členství v odborném sdružení

  • IRCG (International Rail Catering Group)
  • Dalšími aktivitami firmy jsou catering, teplá a studená kuchyně, výroba balených baget Dundee a pronájem nebytových prostor.

Dalším rozvíjejícím se tržním segmentem

  • je revitalizace železničních stanic, na které se JLV podílí prostřednictvím svých dceřiných společností.
  • JPServis, a.s. provozuje síť obchodních středisek PONT v důležitých dopravních uzlech celé ČR.
 
 
 
 

Novinky

Vychází Meridian č. 4/2017 Vychází Meridian č. 4/2017

Poslední letošní číslo našeho palubního časopisu Meridian přináší rozhovor s olympijským vítězem Ondřejem Synkem.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz