NE-KONČÍME S RESTAURACÍ V PRAZE-CHODOVĚ

Dne 25.12.2014 naše společnost BK Team, která je jedním z provozovatelů restaurací pod franchisovou značkou BurgerKing, uzavře svoji provozovnu v obchodním centru Chodov.

Důvodem je konec platnosti nájemní smlouvy prostor ve food-courtu obchodního centra Chodov. Smluvní vztah byl na dobu určitou. Vedení centra v brzké době plánuje rozsáhlou rekonstrukci této části centra a dlouhá společná jednání o prodloužení nájemní smlouvy nevedly k vyjednání adekvátních kompenzací v tomto období. Zároveň koncept BurgerKing podle našeho názoru nezapadá do nové strategie této části centra, kam se více hodí spíše slow-food. Máme však pro své zákazníky alternativu v podobě nově otevřené blízké restaurace.

Již v červnu byla s předstihem pro zákazníky otevřena nová DriveThru restaurace BurgerKing(R) Chodovská ulice. Nabízí pro zákazníky našeho typu lepší dostupnost nedaleko aktuálně uzavírané provozovny i Jižní spojky nebo pražské Magistrály. V neposlední řadě jsme tu schopni nabídnout i delší otevírací dobu, která je nyní denně od 8.00 do 01.00 hodin. V rámci této provozovny je také aplikován náš nový koncept Café, který naši nabídku rozšiřuje o velmi zajímavý sortiment kvalitnější kávy a dezertů.

První měsíce provozu a reakce zákazníků dokládají, že šlo o správný krok, když jsme vlastně restauraci z obchodního centra Chodov přiblížili více lidem. Máme za to, že u restaurací typu fast-food zákazníkům na umístění a rychlosti velmi záleží, a proto se budeme v rozvoji sítě dále zaměřovat právě tímto směrem, přesto však budeme sledovat příležitosti i v oblasti obchodních center.

V Praze dne 19.12.2014

Jan Mráz – ředitel společnosti BK Team, a.s.
Chodovská 3, 141 00  Praha 4, Česká Republika

Telefon: +420 271 003 248, GSM: +420 602 265 090, E-mail: jan.mraz@bkteam.cz

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz