Další Resturace Momento je v ÚVN Praha ve Střešovicích

Osvědčené stravovací a retailové služby skupiny JLV, a.s. jsou od pondělí 2. 6. 2014 přístupny v dalším významném zdravotnickém zařízení.

Další rozšiřování konceptu řešení veřejných služeb v nemocnicích formou samoobslužného obchodu a restaurace s kavárenskou částí odstartovala v těchto dnech společnost JLV, a.s., jejíž dceřiná společnost JPServis již 9 let úspěšně provozuje pod značkou Pont obdobnou prosperující jednotku ve FN Hradec Králové a rok ve VFN na Karlově náměstí v Praze.

„Na straně jedné kvalitní a atraktivní zboží od lízátka přes nejrůznější pochutiny, denní tisk až třeba po zubní kartáček nebo mýdlo, zkrátka vše to, co může potřebovat nejen pacient nebo návštěva, ale i zdravotnický personál, na straně druhé cenově dostupné, chutné, energeticky vyvážené, racionální pokrmy s puncem domácí kuchyně. To je retailová prodejna Pont a stravovací zařízení Momento, které nyní v ÚVN v Praze ve Střešovicích otevíráme,“ upřesnil nabízené produkty a služby Bohumír Bárta, generální ředitel JLV, a.s.

O tom, že se do dalšího z tuzemských zdravotnických zařízení dostávají moderní služby na evropské úrovni a že jsou určeny jak pacientům a návštěvníkům, tak i samotnému personálu nemocnice, svědčí i to, že prodejna Pont, která byla do provozu uvedena s nepatrným předstihem před stravovacím zařízením Momento, se už přirozeně stala nejen cílem nákupů, ale i dokonce místem setkávání.

Právě otevíraná Restaurace Momento má ve Střešovicích ale dva unikáty. Jako první z celého řetězce je rozšířena o ryze kavárenskou část. Tím druhým je instalace více jak 200 knih, které mají nejen zpříjemnit zdejší pobyt hostů, ale slouží i jako půjčovna. Návštěvníci tak jednoduše mohou jakoukoli starší knihu donést a vyměnit ji za tu, o kterou mají zájem.

„Mám z našeho konceptu stravovacích a retailových služeb zde v ÚVN v Praze ve Střešovicích dobrý pocit. Nemocnice dnes disponují špičkovými lékaři a zdravotnickým personálem. O to více je důležité, aby i prostředí a moderní služby, které jsou v nemocnicích nabízeny, přispívaly k profesionalitě a pozitivnímu prostředí a o to se našim konceptem snažíme, dodal Bárta.

V ÚVN v Praze ve Střešovicích se již před časem úspěšně etablovala Kavárna Momento. V dohledné době bude i otevřena prodejna zdravé výživy Bio Point. I tyto koncepty úspěšně do zdravotnických zařízení zavádí právě JLV, a.s.

JLV, a.s. plánuje další rozvoj v tomto segmentu. Dost možná tak na prodejnu Pont nebo stravovací zařízení Momento brzy narazíte i při návštěvě nemocnice ve Vašem městě.

JLV, a.s  … s námi cesta chutná.


 
 
 
 

Novinky

Vychází Meridian č. 4/2017 Vychází Meridian č. 4/2017

Poslední letošní číslo našeho palubního časopisu Meridian přináší rozhovor s olympijským vítězem Ondřejem Synkem.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz