MODERNÍ SLUŽBY V NEMOCNICÍCH

Osvědčené stravovací a retailové služby skupiny JLV, a.s. jsou od 4. 2. 2013 přístupny v dalším významném zdravotnickém zařízení, tentokrát v samém centru Prahy.

Další rozšiřování konceptu řešení veřejných služeb v nemocnicích formou samoobslužného obchodu a restaurace odstartovala v těchto dnech společnost JLV, a.s., jejíž dceřinná společnost JPServis již 8 let úspěšně provozuje pod značkou Pont obdobnou prosperující jednotku ve FN Hradec Králové.

„Na straně jedné kvalitní a atraktivní zboží od lízátka přes nejrůznější pochutiny, denní tisk až třeba po zubní kartáček nebo mýdlo, zkrátka vše to, co může potřebovat nejen pacient nebo návštěva, ale i zdravotnický personál, na straně druhé cenově dostupné, chutné, energeticky vyvážené, racionální pokrmy s puncem domácí kuchyně. To je retailová prodejna Pont a stravovací zařízení Momento, které nyní ve VFN na Karlově náměstí otevíráme,“ upřesnil nabízené produkty a služby Bohumír Bárta, generální ředitel JLV, a.s.

O tom, že se do dalšího z tuzemských zdravotnických zařízení dostávají moderní služby na evropské úrovni a že jsou určeny jak pacientům a návštěvníkům, tak i samotnému personálu nemocnice, svědčí i to, že prodejna Pont, která byla do provozu uvedena s nepatrným předstihem před stravovacím zařízením Momento, se už přirozeně stala nejen cílem nákupů, ale i dokonce místem setkávání.

„Mám z našeho konceptu stravovacích a retailových služeb zde ve VFN Karlovo náměstí dobrý pocit. Nemocnice dnes disponují špičkovými lékaři a zdravotnickým personálem. O to více je důležité, aby i prostředí a moderní služby, které jsou v nemocnicích nabízeny, přispívaly k profesionalitě a pozitivnímu prostředí a o to se našim konceptem snažíme, dodal při slavnostním otevření provozoven Bárta.

JLV, a.s. plánuje další rozvoj v tomto segmentu. Dost možná tak na prodejnu Pont nebo stravovací zařízení Momento brzy narazíte i při návštěvě nemocnice ve Vašem městě.

JLV, a.s – „ … s námi cesta chutná“.

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz