JLV otevírá MOMENTO v BB Centru na Brumlovce

Akciová společnost JLV je známá především jako hlavní caterer vlaků Českých drah. Poskytuje však mnohem širší portfolio gastronomických služeb, včetně stravování v síti samoobslužných restaurací MOMENTO. Ke třem stávajícím pražským provozovnám přibude od června čtvrtá na prestižní adrese v budově Delta v administrativním komplexu BB Centra na pražské Brumlovce.

JLV se svou nabídkou zvítězila ve výběrovém řízení a v tuto chvíli připravuje prostory restaurace ke slavnostnímu zahájení provozu dne 1. června.„Je to pro nás výzva. Delta je největší budova v BB Centru a sídlí tu řada významných firem. Vařit budeme až 2000 obědů denně,“ odhadujeJan Valeš, ředitel pro obchod a marketing JLV, a.s.„Ačkoliv jde o provoz firemního stravování, velký důraz klademe na kvalitu surovin a rozmanitost nabídky pokrmů. Za příznivé ceny nabízíme zákazníkům chutná, nutričně vyvážená jídla.“

 Na to, aby v restauraci MOMENTO DELTA chutnalo všem, bude dohlížet známý šéfkuchař Martin JISKRA. Jeho úkolem bude uspokojit chuťové buňky zákazníků 27 národností.„Rád připravuji čerstvé mořské ryby a při vymýšlení receptů s oblibou využívám netradiční suroviny. Věřím, že tento můj styl ocení i hosté nové restaurace,“ říká autor několika kuchařských knih a nositel četných ocenění v oblasti gastronomie Martin Jiskra, který sbíral zkušenosti doma i v zahraničí. Mimo jiné v Rakousku, Japonsku, v USA a také v Kuwaitu, kde nějaký čas vařil dokonce pro člena královské rodiny. „Vždy se ale rád vracím k oblíbené české kuchyni, takže si u nás pochutná opravdu každý,“dodává nový šéfkuchař.

V současné době provozuje společnost JLV v Praze tři restaurace MOMENTO Restaurant, jedno MOMENTO Bistro a kavárnu MOMENTO Café. Další kavárna pod touto značkou je v Olomouci.

„Koncept MOMENTO rozvíjíme už několik let a kromě restaurace v BB Centru budeme na jaře ještě otevírat další na Václavském náměstí. Budeme jí říkat MOMENTO Václavák a rádi bychom její první zákazníky také přivítali v červnu,“ uzavírá Jan Valeš.

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz