Dobrou chuť ve všeobecné fakultní nemocnici

Zdravotnické noviny, 11.2.2013

Pacienti, návštěvníci i zdravotnický personál pražské Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) se mohou těšit z nové moderní stravovací služby. V pondělí 4. února náměstek pro legislativu MZ ČR Mgr. Martin Plíšek slavnostně přestřihl pásku samoobslužné restaurace Momento.

Tímto počinem firma JLV, a. s., rozšířila své stravovací a retailové služby. Před nedávnem v témž areálu otevřela samoobslužnou prodejnu Pont, která se stala cílem nákupů i setkávání.

Restaurace Momento představuje vlastní koncept firemní samoobslužné restaurace s doplňkovým sortimentem včetně tiskovin, zaměřený na denní stravování zákazníků, kteří vyžadují kvalitu za výhodnou cenu. Kromě kompletních snídaní a obědů je zde nabídka salátů, čerstvého pečiva, lahůdek, dezertů a kompletní sortiment teplých a studených nápojů. Nabízí také široký výběr produktů teplé studené kuchyně, které si můžete objednat předem a odnést s sebou.

„Mám z našeho konceptu stravovacích a retailových služeb zde, ve VFN, dobrý pocit. Nemocnice dnes disponují špičkovými lékaři, přístroji a zdravotnickým personálem. O to důležitější je, aby i nemocniční prostředí a úroveň poskytovaných služeb (a to nejen lékařských a ošetřovatelských) přispívaly k profesionalitě a pozitivnímu prostředí,“ řekl při slavnostním otevření generální ředitel JLV Bohumír Bárta.

Firma prostřednictvím své dceřiné společnosti JPServis provozuje podobné zařízení pod značkou Pont již 8 let ve FN Hradec Králové. JLV je největším českým poskytovatelem služeb cestující veřejnosti s více než padesátiletou tradicí. Zastřešuje více než 10 gastronomických a retailových značek. Společnost plánuje tento moderní koncept rozšiřovat i nadále v dalších nemocnicích.

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz