DALŠÍ PONT MARKET OTEVŘEN V ÚSTÍ NAD LABEM

Na prodejny PONT Market můžeme narazit zejména na významných vlakových nádražích po celé České republice, ale nejen tam. Svůj servis nabízí i v nemocnicích, business centrech nebo na UAN Praha-Florenc. Koncept tzv. convenience store s touto značkou se ukazuje jako velmi úspěšný. Zákazníci si k němu rychle našli cestu a třeba na zmíněných železničních stanicích doslova určují standard, který cestující v dnešní době vyžadují.

České dráhy ve středu 13.února 2013 slavnostně předali cestujícím k užívání nově zrekonstruovanou výpravní budovu Ústí nad Labem hlavní nádraží. Samozřejmě i zde nechybí prodejna PONT Market. Podruhé zde provozovatel (společnost JPServis, a.s.) využila nově stylizované žluté logo, které připomíná nákupní košík, a tak už před vstupem do prodejny zákazníky v podstatě navádí a informuje o svém poslání. Postupně je připraven rebranding všech prodejen.

Nová provozovna v Ústí nad Labem opět nezklame příjemným prostředím s přehledným systémem vystavení zboží a vůbec výběrem sortimentu, který se při cestování může hodit. PONT market již tradičně nabízí nejširší výběr zboží i služeb. Ve spojení s příjemným proškoleným personálem prostě navazuje na standardy, které již léta prosazuje.

Součástí provozovny je i stánek rychlého občerstvení Fornetti Caffé. Cestující si zde mohou zakoupit čerstvě rozpékané pečivo, nápoje nebo teplé nápoje a kávu Vista z FairTrade produkce.

V Praze dne 21.2.2013

Pavel Vaníček
manažer pro marketing a P.R. 
JPServis, a. s.

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz