Další PONT Market bude v Technologickém Parku Brno

Prodejny PONT Market nabízejí rychlý a pohodlný nákup potravin, drogistického zboží, dárků, tabákových výrobků i dalších služeb. Jejich síť se od čtvrtka 6. srpna rozšířila o další provozovnu v areálu brněnského Technologického Parku. Zákazníci ji najdou v budově A nedaleko konečné stejnojmenné tramvajové zastávky. Jedná se o 25. prodejnu v republice a po nádražích v Brně a Břeclavi třetí v Jihomoravském kraji.

Většinu “convenience prodejen” pod značkou PONT Market provozuje akciová společnost JPServis ve významných železničních stanicích. Postupně ale pronikají také do jiných veřejných prostor, jako jsou zdravotnická zařízení, business centra nebo stanice pražského metra. V souladu s firemní strategií jsou tam, kde lidé potřebují nakoupit vše potřebné a zbytečně se nezdržovat.

Proto PONT Markety nabízejí také základní sortiment volně prodejných léků nebo třeba biopotraviny. Zkušený personál dokáže vyhovět každému zákazníkovi, a to 365 dnů v roce.

“Prodejny jsou samozřejmě bezbariérové a platit lze u pokladny hotově i bezkontaktní kartou. Můžete u nás také poškádlit štěstěnu a v terminálu Sazky si vsadit na oblíbená čísla,” přibližuje další sužby PONT Marketů marketingový manažer Pavel Vaníček. “Ve stejné budově Technologického Parku Brno brzy otevřeme i kavárnu s příznačným názvem Lakeview. Pracovní i soukromé schůzky vám totiž zpříjemní výhled na vodní plochu umělého jezera.”

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz