Cateringový objednávkový systém spuštěn

Před několika dny byl spuštěn cateringový objednávkový systém „Service Office“.

Cílem tohoto webu s moderní cateringovou službou (na adrese www.serviceoffice.cz) je dodávka kvalitních, čerstvých a chuťově vyvážených produktů, které rozhodně povýší Vaši poradu, oslavu, svatbu nebo večírek na doslova gurmánský zážitek. Proto nevařte, složitě nenakupujte, nechystejte … vše uděláme za Vás a s dodávkou až k Vám domů nebo na pracoviště. Nebo zvolte možnost vyzvednout si své objednané „dobroty“ přímo v našich provozovnách.

Cateringové služby s vlastními produkty zajišťujeme i pro renomované společnosti již od roku 1992. A na základě právě častých proseb, mít možnost objednat si byť jen malé pohoštění online, s rychlou dodávkou až na požadované místo a za rozumnou cenu(minimalizace přidružených nákladů) vznikl tento e-shop s vybranými pochutinami určenými právě na Vámi pořádané akce rozličného charakteru.

Kvalita, naše profesionalita a i rada, pokud nevíte jaký tip pohoštění zvolit, je samozřejmostí. Stačí si jen naše služby a tento objednávkový systém poprvé vyzkoušet. Věříme, že budete spokojeni a že se od té chvíle z nás stanou nejen obchodní partneři, ale hlavně cateringoví přátelé.

Tým Service Office

Provozovatelem této služby je:
JLV, a.s. Chodovská 3/228
141 00 Praha 4

Další novinky najdete zde …

 
 
 
 

Novinky

Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína Sezónní nabídka ČD Restaurant – Do kraje slunce a vína

Poslední letošní „regionální ochutnávka“ ČD Restaurant je spojena s návštěvou jihomoravského kraje.

Čtěte více...
Více se o aktuálním dění dozvíte ZDE
 
 
 
 
úvodní strana / o společnosti / produktové stránky / dceřiné společnosti / reality / tiskový servis / kariéra / kontakty

Provozovatel: JLV, a.s., Chodovská 3, 141 00 Praha 4, Tel.: +420 271 003 111, E-mail: jlv@jlv.cz, URL: www.jlv.cz